WP_000362KU AZS PSW Biała Podlaska - KUL Lublin
28 : 18 (12 : 8)
(relacja z meczu)

Dnia 22.03.2012 na hali Publicznego Gimnazjum nr 2 przy ul. Akademickiej 8 w Białej Podlaskiej został rozegrany mecz 2. rundy Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego między KU AZS PSW Biała Podlaska a KUL Lublin. Mecz zakończył się wynikiem 28:18 (12:8)

Skład zespołów:

AZS PSW Biała Podlaska (wg numerów koszulek)

16. Czajkoski Konrad

Od pierwszej minuty mecz był stosunkowo wyrównany, gra bramka za bramkę. W 10. minucie przy stanie 5:5 Maciej Porzeziński po udanym rzucie wypracował dla PSW prowadzenie w meczu, którego już do końca nie oddali. Do końca pierwszej połowy studenci PSW utrzymywali pewne prowadzenie 3-4 bramkami aby zejść na przerwę z wynikiem 12:8 dla PSW.

Drugą połowę drużyna PSW rozpoczęła pozytywnie. Dobra gra w obronie i udane interwencje bramkarza znacząco przyczyniły się do powiększenie przewagi bramkowej naszych studentów. W 10 minucie drugiej połowy nasi szczypiorniści zaczęli się trochę denerwować, popełnili kilka prostych błędów, ale dzięki zmianom dokonanym przez trenera Andrzeja Chmielewskiego udało się uspokoić grę.

Przebieg bramkowy meczu:

1. połowa (minuta - bramki [ A-psw : B-kul])