Opiekun osób starszych, praca w Niemczech

Oferta pracy Nr 2/6/2014

Stanowisko: Opiekun osoby starszej

Miejsce pracy: Niemcy

Termin realizacji oferty: 10.06.2014-31.12.2014r.

Liczba oferowanych miejsc pracy: 12

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

Wymiar czasy pracy: Praca z zamieszkaniem w domu osoby podopiecznej

Proponowane wynagrodzenie: od 3800 zł netto miesięcznie

Zakres obowiązków: W zależności od stanu zdrowia osoby podopiecznej: pomoc w utrzymaniu higieny osobistej (mycie, czesanie, ubieranie), podawanie posiłków, karmienie, pomoc w codziennych czynnościach domowych (sprzatanie, pranie, gotowanie), zapewnienie towarzystwa.

Wiek: 20-60 lat

Wymagane wykształcenie: średnie

Preferowane kierunki studiów: związane z ochroną zdrowia

Oczekiwane kwalifikacje: znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym, doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą niekaralność, wysoka kultura osobista, mile widziane prawo jazdy kat.B oraz dokształcenie kierunkowe

Dodatkowe predyspozycje: Cierpliowść, odpowiedzialność, komunikatywność.

Wymagany staż pracy: Doświdczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (najlepiej udokumnetowane)

Uwagi: Możliwość zaliczenia praktyk lub stażu

Oosba do kontaktu: Klaudia Siwek

Telefon/fax: 81 448-22-55, 608-468-707

Strona www: www.ostoja24.pl

środa, 11 czerwca 2014 08:57 Poprawiony: czwartek, 15 stycznia 2015 12:10 Wpisany przez Bernardyna Darecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy za granicą