Oferta pracy Nr 1/11/2014
Stanowisko: Ekonomista/ka
Miejsce pracy: PPUH Rapid Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej

PPUH Rapid Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej, ul. Prosta 7, poszukuje pracownika na stanowisko Ekonomisty/ki.

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • budowa i wsparcie systemu kontroli wewnętrznej
  • wsparcie działu rachunkowości (umiejętność wykonywania prostych księgowań)
  • opracowywanie struktury raportów według oczekiwań zarządu
  • wdrażanie przyjętej struktury raportów
  • analiza sytuacji finansowej Rapid Sp. z o.o. w oparciu o zestawienia dotyczące planu i wykonywania przyjętych zleceń
  • ścisła współpraca przy wycenie transakcji usługowej i serwisowej
  • ścisła współpraca ze specjalistą ds. przetargów i oferowania oraz kosztorysantem
  • analiza opłacalności podejmowanych działań
  • stworzenie systemu raportowania wyników pracy poszczególnych działów Rapid Sp. z o.o.
  • pomoc we wdrożeniu raportowania w poszczególnych działach Rapid Sp. z. o.o.
  • rozwój systemu raportowania polegający na ciągłym doskonaleniu już istniejących raportów
  • wyszukiwanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie usprawniania procesów wewnętrznych\
  • ścisła współpraca przy podnoszeniu funkcjonalności bądź wdrażaniu zintegrowanych programów informatycznych wspierających zarządzanie
  • ścisła współpraca z instytucjami finansowymi/ubezpieczeniowymi i leasingowymi

Firma oferuje:

  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczny czas pracy
  • szanse rozwoju zawodowego i zatrudnienia

Wymagane wykształcenie: wyższe: ekonomia, ekonometria, matematyka ekonomiczna

Oczekiwane kwalifikacje:

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • mile widziane posiadanie certyfikatów branżowych z zakresu audytu, rachunkowości zarządczej, doradztwa podatkowego
  • biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi i bazami danych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowe predyspozycje:

  • ponadprzeciętne predyspozycje analityczne
  • umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w grupie, pracy pod presją czasu, komunikatywność, konsekwencja, samodzielnośc w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację zadań, terminowość, sumienność, dokładność

 Wymagany staż pracy: 2-3 letni w dziale kontrolingu i/lub finansowym

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych do dnia 30.11.2014r.
 z dopiskiem Ekonomista

poniedziałek, 03 listopada 2014 11:01 Poprawiony: poniedziałek, 03 listopada 2014 13:20 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej