Media_cerations_logoOferta pracy Nr 2/06/2015
Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy:
Media Creations w Białej Podlaskiej

Wydawnictwo Media Creations o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do Pionu Sprzedaży.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Opis stanowiska:

·        aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej w ramach danego tytułu magazynu
(w wersji drukowanej , on-line) i portali

·        utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

·        pozyskiwanie klientów oraz budowanie własnej bazy klientów

·        przygotowanie/prezentacja oferty handlowej

·        dbałość o kulturę sprzedaży i obsługę posprzedażową

·        reprezentowanie tytułu na eventach i konferencjach prasowych

·        kreatywne poszukiwanie nowych pomysłów sprzedażowych i rozwojowych

·        realizacja projektów niestandardowych

·        budowę zespołu sprzedażowego

Wymagania:

·        samodzielność w działaniu

·        nastawienie na realizację celów sprzedażowych

·        komunikatywność i umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych

·        zaangażowanie w pracę i gotowość do podejmowania nowych wyzwań

·        lojalność i odpowiedzialność

·        bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

·        umiejętność pracy pod presją czasu

·        wysoka kultura osobista

Oferujemy:

·        pracę w pełnym wymiarze godzin, w młodym i kreatywnym zespole

·        motywacyjny system wynagrodzeń

·        system szkoleń

·        ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej firmie

·        szerokie możliwości rozwoju

wtorek, 02 czerwca 2015 10:26 Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2015 10:31 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej