Oferta pracy Nr 9/11/2015

Stanowisko: Project Manager

Miejsce pracy: CLEARmedia Michał Szczepanowski w BIałej Podlaskiej

CLEARmedia Michał Szczepanowski w BIałej Podlaskiej poszukuje pracownika na stanowisko Project Manager

Miejsce pracy: Biuro w mieszkaiu na ul. Żeromskiego 45/69

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: o dzieło/zlecenie

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia i umiejętności

Zakres obowiązków: szukamy nowego pracownika na stanowisku project menagera. Osoba ta będzie odpowiedzialna za szeroko pojęte prowadzenie projektów. Głównymi zadaniami będzie kontakt z klientem, rozdzielanie zadań pomiędzy developerów, planowanie ich pracy oraz testowanie produktów przed oddaniem do klienta itp.

Wiek: bez znaczenia

Wymagane wykształcenie: średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, komunikatywność, minimalne znajomości zagadnień branżowych (co to jest www, ftp, svn, email, HTML, PHP, itp.).

Dodatkowe predyspozycje: znajomość Basecampa, Google Socs, podstawy HTML, JavaScript, PHP, doświadczenie z Google Analytics, Google Awords, znajomość metodyk tworzenia oprogramowania

do 22 grudnia 2015 r. wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych

piątek, 13 listopada 2015 10:23 Poprawiony: piątek, 13 listopada 2015 11:25 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej