Oferta pracy: Nr 03/05/2016

Stanowisko: Młodszy Likwidator Szkód

Miejsce pracy: na terenie całej Polski

 Obraz1

Nazwa firmy: MENTAX.PL spółka jawna Bartosik, Polak, Tlołka

Liczba oferowanycj miejsc pracy: 500

Rodzaj umowy: umowa o dzieło

Wymiar czasu pracy: dostosowany do potrzeb studenta

Proponowane wynagrodzenie: 40 pln netto za 1 zlecenie

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja uszkodzonego pojazdu
  • weryfikacja i potwierdzenie prawidłowości danych uczestników szkody
  • wykonanie dokumentacji fotograficznej

Wymagania pracodawcy:

  • podstawowa znajomość budowy pojazdu
  • terminowa i poprawna realizacja otrzymanych zleceń
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • komunikatywność

Zalety pracy:

  • współpraca na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • mobilny czas działania
  • czas pracy i teren działania dostosowany do potrzeb kandydata potencjału i aktualnych potrzeb
  • realizacja i ilość zleceń uzależniona od mobilnych możliwości kandydata
  • wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanaych zleceń (min. 40 pln netto za zlecenie)
  • płynne i przejrzyste rozliczenie finansowe

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Aneta Suchta

Obraz2

Friday, 13 May 2016 08:14 Last Updated on Friday, 13 May 2016 13:38 Written by Bernardyna Darecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej