Stanowisko: Web Developer
Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Kraków, Opole, Gdańsk
Firma: Cyclad Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowiska Web Developer dla naszych klientów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Opolu lub Gdańsku. Osoby dołączą do zespołów technicznych, które realizują innowacyjne projekty oparte na technologiach webowych.

Opis stanowiska:
 Tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych
 Analizowanie wykonywalności, projektowanie i wdrażanie modyfikacji systemu
 Wsparcie techniczne dla członków zespołu wspierającego użytkowników aplikacji
 Testowanie rozwiązań
 Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
 Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
 Znajomość technologii takich jak: PHP,HTML5, JavaScript, jQuery, jQuery Mobile, CSS3, Ajax
 Znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL
 Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
 Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
 Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
 Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
 Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Mittwoch, den 11. März 2015 um 12:47 Uhr Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 11. März 2015 um 14:14 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej