Stanowisko: Java Developer
Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź
Firma: Cycla Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
 Projektowanie i wdrażanie oprogramowania z wykorzystaniem Java/J2EE
 Analiza wymagań i potrzeb biznesowych klientów
 Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania
 Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 Znajomość: J2EE, EJB, Hibernate, Spring Framework
 Praktyczna znajomość relacyjnych baz Danych
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Znajomość innych języków obcych będzie atutem

Oferujemy:
 Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
 Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
 Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
 Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Mittwoch, den 11. März 2015 um 12:54 Uhr Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 11. März 2015 um 14:13 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej