Oferta pracy 4-tygodniowej za granicą
przy sadzonkach malin i truskawek

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy ( certyfikat: KRAZ 3745).

Opis stanowiska:

  • Przycinanie korzeni malin/truskawek (8 kg na godzinę)
  • Zbiór pędów malin/truskawek w szklarni
  • Rozsadzanie sadzonek na pola
  • Praca w szklarni lub na zewnątrz
  • Praca na okres 4 tygodni- w przypadku osiągania dobrych wyników możliwość kontynuowania pracy do maja 2015
  •  Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty

Wymagania:

  • Średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w branży ogrodniczej lub rolnictwie, najlepiej przy pracy z sadzonkami malin
  • Dobra kondycja fizyczna. Praca jest ciężka, precyzyjna i wykonywana w dość szybkim tempie

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
  • Opiekę polskich rezydentów

Informacje dodatkowe:

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl z załączonym CV w języku angielskim lub polskim i spełniających wymagane kryteria.

WIĘCEJ INFORMACJI :

Opole ul. Krakowska 31 www.tnsgroup.pl  - możliwość przesyłania aplikacji lub tel. 800 88 77 66 – bezpłatny z tel. stacjonarnych lub  77 456 16 05

Mittwoch, den 18. März 2015 um 09:25 Uhr Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 18. März 2015 um 14:53 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy za granicą