Oferta pracy Nr 03/05/2015
Stanowisko: Ratownik Medyczny/WOPR
Pracodawca: Robert Sajnaj - LUTUR w Lublinie

Termin realizacji oferty: 27.06.-31.08.2015

Miejsce pracy: Rzucewo, Władysławowo, Puck, Darłowo, Poronin, Małe Ciche i inne

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zakres obowiązków: nadzór nad grupą kolonistów

Wymagane wykształcenie: licencjackie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia Ratownika Medycznego/WOPR
  • doświadczenie w samodzielnej pracy z dziećmi i młodzieżą

Dodatkowe predyspozycje: komunikatywność

Dane firmy:

Robert Sajnaj - LUTUR
20-301 Lublin
ul. Fabryczna 15 lok. 11
tel. (81) 746 19 85
fax. (81) 746 19 20
www.lutur.pl

Dienstag, den 12. Mai 2015 um 09:38 Uhr Zuletzt aktualisiert am Freitag, den 15. Mai 2015 um 12:48 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy dorywczej