Oferta pracy Nr 04/05/2015
Stanowisko: Pielęgniarka/-rz
Pracodawca: Robert Sajnaj - LUTUR w Lublinie

Termin realizacji oferty: 27.06.-31.08.2015

Miejsce pracy: cała Polska

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi i młodzieżą przebywającą na koloniach

    Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: uprawnienia  do pracy w zawodzie Pielęgniarki/-rza

    Dodatkowe predyspozycje: dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, doświadczenie mile widziane

    Dane firmy:

    Robert Sajnaj - LUTUR
    20-301 Lublin
    ul. Fabryczna 15 lok. 11
    tel. (81) 746 19 85
    fax. (81) 746 19 20
    www.lutur.pl

    Dienstag, den 12. Mai 2015 um 09:48 Uhr Zuletzt aktualisiert am Dienstag, den 12. Mai 2015 um 14:24 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz

    Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy dorywczej