Oferta Pracy Nr: 02/08/2015z

Nr. ref. : EPSN/ Pielęgniarka

Stanowisko: Pielęgniarka onkologiczna

Miejsce pracy: BMI Healthcare

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Opis stanowiska:

  • profesjonalna opieka nad pacjentami
  • uczestnictwo w zebraniach zespołu
  • asystowanie przy konsultacjach onkologicznych

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 1-2 lata
  • preferowane ukończone studia I stopnia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Wymagania dodatkowe:

  • postawa proaktywna
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • zorientowanie na cel
  • umiejętności analityczne myślenia
  • wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • kontrakt
  • praca stała w pełnym wymiarze godzin (37,5 godz./tygodniowo)
  • pełen pakiet medyczny
  • zniżki pracownicze
  • 25 dni płatnego urlopu
  • wynagrodzenie- £ 33 tys. rocznie

Donnerstag, den 20. August 2015 um 10:24 Uhr

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy za granicą