Oferta pracy: Nr 09/04/2016

Stanowisko: Kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: miejscowości nadmorskie

Obraz1

Miejsce pracy: Miejscowości nadmorskie

Liczba oferowanych miejsc pracy: 10

Rodzaj umowy: umowa zlecenia

Czas trwania umowy: 1 miesiąc

Wymiar czasu pracy: 8-10h

Proponowane wynagrodzenie: 12zł brutto za godzinę ( 8,50zł netto)

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • prace porządkowe,
  • obsługa klienta.
  • rozkładanie towaru

Oczekiwane kwalifikacje: komunikatywność, chęć do pracy, odpowiedzialność.

Dodatkowe wymagania: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. W przypadku braku książeczki konieczność jej wyrobienia.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca .

Obraz2

Dienstag, den 12. April 2016 um 11:08 Uhr Zuletzt aktualisiert am Dienstag, den 31. Mai 2016 um 07:44 Uhr Geschrieben von: Bernardyna Darecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy dorywczej