Oferta pracy nr 04/12/2021

Stanowisko: Obsługa kuchni paszowej, obsługa trzody chlewnej

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Ferma Trzody Chlewnej Zaścianki

Adres firmy: 21-560 Zaścianki, Zaścianki 86 B

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Romuald Kocęba

Oczekiwana forma kontaktu: osobiście, telefonicznie

Telefon: 601-298-329

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Zaścianki 86B

Liczba oferowanych miejsc pracy: 5

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1/1

Proponowane wynagrodzenie brutto: 3500 zł + premia

Zakres obowiązków: obsługa systemu płynnego żywienia trzody chlewnej ( obsługa komputera, dozowanie komponentów paszowych), wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz obserwacji stada, a w zależności od działu tj. rozród – inseminacji, porodówka – odbieranie porodów

Uwagi: Praca w systemie zmianowym

KANDYDAT/KA:

Wiek: do 40 lat

Wymagane wykształcenie: średnie, licencjackie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: odpowiedzialność, zaangażowanie, mile widziane wykształcenie – preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo, technik weterynarii.

Dodatkowe predyspozycje:-

Wymagany staż pracy: nie wymagany

Uwagi: oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji, atrakcyjny system premiowy, dobre warunki pracy w nowocześnie wyposażonym zakładzie pracy.

czwartek, 30 grudnia 2021 09:50 Poprawiony: czwartek, 30 grudnia 2021 09:53 Wpisany przez Anna Siedlecka