Oferta Nr 1/07/2014

Miejsce pracy: PPUH RAPID w Białej Podlaskiej, ul. Prosta 7; 21-500 Biała Podlaska

Stanowisko: Specjalista ds. Analiz i Prawa/Ekonomista z doświadczeniem w controllingu, audycie

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Zakres obowiązków:

  • budowa i wdrożenie systemu kontroli wewnętrznej
  • wsparcie działu rachunkowości (umiejętność wykonywania prostych księgowań)
  • opracowywanie struktury raportów według oczekiwań zarządu
  • wdrażanie przyjętej struktury raportów
  • analiza sytuacji finansowej Rapid sp. z o.o. w oparciu o zestawienia dotyczące planu i wykonania przyjętych zleceń
  • ścisła współpraca przy wycenie transakcji usługowej i serwisowej
  • ścisła wspólpraca ze specjalistą ds. przetargów i ofertowania oraz kosztorysantem
  • analiza opłacalności podejmowanych działań
  • stworzenie systemu raportowania pracy poszczególnych działów Rapid sp. z o.o.
  • pomoc we wdrożeniu systemu raportowania w poszczególnych działach Rapid sp. zo.o.
  • rozwój systemu raportowania polegający na ciągłym doskonaleniu juz istniejących raportów
  • wyszukiwanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie usprawniania procesów wewnętrznych
  • ścisła współpraca przy podnoszeniu funkcjonalności bądź wdrażaniu zintegrowanych programów informatycznych wspierających zarządzanie
  • ścisła wspołpraca z instytucjami finansowymi/ubezpieczeniowymi i leasingowymi

Firma oferuje:

  • doświadczenie w rozwijającej sie firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczny czas pracy
  • szanse rozwoju zawodowego i zatrudnienia

Wymagane wykształcenie: techniczne, licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządzcej, mile widzane posiadanie certyfikatów z zakresu audytu, rachunkowości zarządczej, doradztwa podatkowego, biegłe posługiwanie sie arkuszami kalkulacyjnymi i bazami danych, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe predyspozycje:

  • ponadprzeciętne zdolności analityczne, planowania
  • umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w grupie, pracy pod presją czasu, komunikatywność, konsekwencja, samodzielność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację zadań
  • terminowość, sumienność, dokładność

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.08.2014 r.

czwartek, 31 lipca 2014 13:22 Poprawiony: poniedziałek, 25 sierpnia 2014 14:02 Wpisany przez Anna Bogusz