Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem narzędzi i materiałów stomatologicznych renomowanych
marek. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne w całej Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Opis stanowiska:

  • Obsługa sklepu internetowego z materiałami stomatologicznymi
  • Dodawanie produktów
  • Kontrola doboru asortymentu na stronie internetowej
  • Dbanie o sprawne działanie sklepu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży Internetowej
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
  • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość programu CDN XL, podstawy Html oraz znajomość Presta Shop

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych.

Oferta ważana do 09.08.2015 r.

Dane firmy:

HOL-DENTAL DEPOT
Nip 7251038506
ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź
tel: +48 42 633 87 56
holdentalesklep.eu

środa, 11 marca 2015 14:12 Poprawiony: środa, 11 marca 2015 14:42 Wpisany przez Anna Bogusz