Oferta pracy: Nr 04/06/2016

Stanowisko: Pośrednik ds. sprzedaży nieruchomości

Miejsce: Biała Podlaska, województwo lubelskie

Nazwa firmy: Indepro Biała podlaska

Strona www: www.indepro.pl

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Rodzaj umowy: umowa o współpracy, umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: pełny etat, elastyczne, samodzielnie wybrane godziny pracy

Proponowane wynagrodzenie: prowizyjne

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne pozyskiwanie klientów i organizowanie spotkań,Zapewnienie profesjonalnej i rzetelnej obsługi klienta,Realizacja celów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Umowę o współpracy lub umowę zlecenie,Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od efektów pracy,Elastyczny czas pracy,Niezbędne szkolenia i szanse rozwoju zawodowego.

Kandydat/ka:

Wiek: do 50 latWymagane wykształcenie: średnie/licencjackie/wyższe

Oczekiwane kwalifikacje:

Niekaralność, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji, gotowość do wyjazdów, dyspozycyjność, umiejętność zarządzania czasem i organizacja własnej pracy.

Uwagi:

poniedziałek, 13 czerwca 2016 07:44 Poprawiony: poniedziałek, 13 czerwca 2016 10:57 Wpisany przez Bernardyna Darecka