Oferta pracy nr 26/09/2017

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Garden Service to dynamicznie rozwijająca się firma, w której najważniejsi są ludzie. Prowadzimy usługi w obszarze przewozu osób. Stawiamy na kierowców, na osoby miłe i z dobrą aparycją.

                                                                                                                                                  garden

Podstawowe obowiązki:

·         sprzedaż biletów

·         obsługa transakcji gotówkowych oraz dokonywanych kartą płatniczą

·         dokonywanie zwrotów za bilety niewykorzystane

·         poświadczanie biletów anulowanych, niewykorzystanych

·         udzielanie informacji  Klientom z zakresu: obowiązujących taryf, promocji, przewozu osób i rzeczy oraz o rozkładzie jazdy

·         prowadzenie dokumentacji kasowej

Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie - warunek konieczny

·         doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta

·         umiejętność pracy z komputerem, tabletem i otwartość na nowe technologie

·         otwartość w kontaktach z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów

·         postawa prokliencka

·         otwartość na zmiany

·         umiejętność pracy pod presją

·         sumienność i dokładność

·         chęć rozwijania kwalifikacji i kompetencji, chęć uczenia się

Oferujemy:

·         szkolenia w zakresie technicznym – niezbędnym do możliwości sprzedaży biletów

·         ulgi pracownicze

·         szkolenia w zakresie umiejętności miękkich

·         w przyszłości możliwość rozwoju zawodowego w ramach strukturach firmy

·         udział w budowaniu najwyższej jakości usług przewoźnika pasażerskiego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

piątek, 22 września 2017 14:03 Poprawiony: piątek, 22 września 2017 14:07 Wpisany przez Anna Siedlecka