Oferta pracy nr 6/5/2014

Stanowisko: Specjalista ds. public relations i fundraisingu

Miejsce: Stowarzyszenie „Wspólny Świat”, ul. Pokoju 22 w Białej Podlaskiej

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:  pełny etat

Proponowane wynagrodzenie:  do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

    • Realizacja strategii marketingowych

    • Pozyskiwanie darczyńców i funduszy

    • Bieżąca współpraca z mediami tradycyjnymi i elektronicznymi

    • Tworzenie i redagowanie treści materiałów prasowych i informacji ukazujących się w internecie

    • Kreacja i wsparcie działań wizerunkowych

Wymagane wykształcenie: średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z mediami
  • Znajomość zagadnień dotyczących organizacji pozarządowych
  • Wykształcenie co najmniej średnie (wyższe mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność planowania,
  • Komunikatywność
  • Miła aparycja
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Kreatywność, samodzielność

Wymagany staż pracy: minimum 2 lata na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane ofertą roszone są o przesyłanie CV wraz z aktualną kaluzulą o ochrnonie danych osobowych na adres:

piątek, 16 maja 2014 14:14 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej