Oferta Nr 2/09/2014

Firma Randstad Polska Sp. z o.o. Biuro Regionalne w Lublinie ul. Zana 32A, poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciela handlowego w branży rolniczej.

Miejsce pracy: Siedlce/Łosice/Międzyrzec Podlaski i okolice

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie: od 2500 brutto

Zakres obowiązków:

  • rozwój rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów (gospodarsta rolne)
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • sprzedaż produktów żywieniowych dla bydła - premiksy LNB

Uwagi:

  • Osoba z wykształceniem rolniczym/ lub osoba, która posiada doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym (np. rodziców)

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • wyksztacenie kierunkowe mile widziane
  • minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży (zarówno B2B jak i B2C), preferowane doświadczenie w obszarze rolnictwa
  • zorientowanie na cel i realizację działań, samodzielność
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy oraz pracy w szybkim tempie
  • otwartość, komunikatywność

środa, 24 września 2014 10:43 Poprawiony: środa, 24 września 2014 10:44 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej