Nazwa stanowiska: pracownik biurowy
Nazwa zawodu: Technik prac biurowych
Kod zawodu:
411004
Identyfikator oferty:
StPr/14/2162
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-09-29
Zmianowość: jedna zmiana
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE

OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY

Preferowany poziom wykształcenia: wyższe
Wymagana znajomość języka: angielski, stopień: słaba
Wymagane dokumenty: cv

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji, archiwizacja dokumentów, wystawianie faktur

KONTAKT

Nazwa pracodawcy: Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie.
Okres aktualności oferty: 2014-10-23
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
czwartek, 25 września 2014 06:45 Poprawiony: czwartek, 25 września 2014 07:01 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej