Nazwa stanowiska: sekretarka
Nazwa zawodu:
Sekretarka
Kod zawodu:
412001
Identyfikator oferty: StPr/14/2183
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-09-29
Zmianowość: jedna zmiana
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Preferowany poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Minimalny poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Wymagana znajomość języka: niemiecki, stopień: słaba
Wymagana znajomość języka: angielski, stopień: słaba
Inne wymagania: prawo jazdy kat. B
obsługa komputera
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków: prowadzenie sekretariatu- dokumentacji biurowej, obsługa urządzeń biurowych
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie.
Okres aktualności oferty: 2014-10-24
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
czwartek, 25 września 2014 06:54 Poprawiony: piątek, 26 września 2014 07:07 Wpisany przez Anna Bogusz

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej