Oferta pracy nr 05/09/2017

Stanowisko: Ślusarz

Nazwa firmy: PROFITEC GmbH

Adres firmy: ul. Bernburger Str. 24, 06108 Halle, Innenstadt, Niemcy

Telefon/fax: 004934523969214 DE

Miejsce pracy: Niemcy

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Proponowane wynagrodzenie:  11,50 euro

Dodatkowe świadczenia: Wynagrodzenie od 11,50 do 13 euro brutto na godzinę – zgodnie z układem zbiorowym IGZ/DGB. Dodatki za pracę w niedzielę, dni świąteczne i za nadgodziny. Premia 200-300 euro po 8 tygodniach pracy. Dieta od 5,50 za każdą przepracowaną godzinę. Do 30 dni płatnego urlopu. Pracodawca przewiduje możliwość wypłacania tygodniowych zaliczek ( 200 euro ) oraz premii za zwerbowanie nowego pracownika ( 250 euro )

Zakres obowiązków:

przygotowanie zadań do pracy,montaż prefabrykowanych elementów przez lekkie spawanie,skręcanie lub nitowaniedostosowywanie elementów do konstrukcji metalowych,montaż i demontaż instalacji

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe ślusarz

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

·         wymagane wykształcenie zawodowe jako ślusarz, doświadczenie zawodowe wymagane. Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym ( w mowie )

Dodatkowe predyspozycje : mile widziane prawo jazdy i własny samochód.

Wymagane dokumenty: CV oraz skany uprawnień

piątek, 08 września 2017 08:59 Poprawiony: piątek, 08 września 2017 09:50 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy za granicą