Oferta pracy nr 10/10/2017

Stanowisko: Elektromechanik

logo_bdi

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromechanik

nr ref. 9238

(oferta ważna do 15.12.2017)

Opis pracodawcy:

Producent działający w branży FMCG. Dostawca kompleksowych rozwiązań dla gospodarstwa domowego.

Wymagania:

·         wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie mechaniki, elektrotechniki, elektromechaniki lub pokrewne

·         min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·         umiejętność czytania schematów elektrycznych

·         znajomość urządzeń i aparatury elektrycznej

·         wiedza nt. budowy i eksploatacji maszyn oraz mechaniki maszyn przemysłowych, pneumatyki

·         gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej

·         uprawnienia SEP do 1kV

Zakres obowiązków:

·         wykonywanie remontów i przeglądów instalacji elektrycznej zgodnie z obowiązującym planem i standardem

·         budowa instalacji elektrycznej i szaf sterowniczych

·         wykonywanie remontów i przeglądów zgodnie z wytycznymi

·         usuwanie awarii zgodnie z przyjętymi standardami

·         przezbrajanie maszyn

·         stosowanie i przestrzeganie przepisów BHP

·         realizacja wyznaczonych celów

Firma oferuje:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         rozwój zawodowy

·         udział w kreowaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań

·         pakiet szkoleń adaptacyjnych

·         partnerska atmosfera w pracy w zespole profesjonalistów

·         benefity pozapłacowe

Miejsce podjęcia pracy:

·         Wodzisław Śląski

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

środa, 18 października 2017 17:50 Poprawiony: piątek, 20 października 2017 06:43 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej