Oferta pracy nr 04/03/2018

Stanowisko: Specjalista ds. tranzytu, agent celny

Umowa o pracę - Specjalista ds. tranzytu, agent celny

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Zadania:
• Obsługa transportowo-spedycyjna klientów;
• Współpraca z przewoźnikami, kierowcami, podwykonawcami oraz brokerami, urzędami celnymi;
• Administrowanie dokumentacją i zapewnienie właściwego obiegu dokumentów.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego;
• Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
• Dobra znajomość obsługi komputera (Ms Word, Ms Excel, Ms Outlook, Ms Power Point, środowisko Windows);
• Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań; samodzielność i inicjatywa.

Oferujemy:
• Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną;
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, prężnym zespole;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej powiadomimy kandydatów telefonicznie.
Ilość wolnych etatów: 2

ZAPRASZAMY!

SGS  Polska Sp. z o.o.     ul. Jana Kazimierza 3, 01-248 Warszawa,
t. 22 329 22 22, f. 22 329 22 20, www.sgs.pl

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie. XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego .
Nr KRS 0000027334. NIP: 586-000-56-08, REGON: 000144259, Kapitał Zakładowy: 27.167.800,00 zł.

środa, 07 marca 2018 08:49 Poprawiony: środa, 07 marca 2018 09:06 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej