Organizator 7. PZU Festiwalu Biegowego zaprasza do współpracy!

Poszukujemy młodych i energicznych osób do udziału w promocji 7. PZU Festiwalu Biegowego. Działania promocyjne prowadzimy od początku października 2015 aż do początku września 2016 r., czyli do rozpoczęcia Festiwalu. W czasie weekendowych biegów w całej Polsce rozdajemy materiały promocyjne oraz oferujemy rabaty na opłaty rejestracyjne. Miasta objęte naszymi działaniami to m.in.: Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Kołobrzeg, Lublin i okolice.

Zadania

- przygotowanie i organizacja punktu promocyjnego,

- udzielanie informacji uczestnikom o PZU Festiwalu Biegowym,

- zbieranie zapisów na formularzach zgłoszeniowych,

- bezpośrednia promocja Festiwalu wśród uczestników biegu,

- przygotowanie podsumowania każdego z wyjazdów.

Wymagania:

- zainteresowanie bieganiem i zdrowym trybem życia,

- wiedza na temat PZU Festiwalu Biegowego,

- zdolności organizacyjne,

- pozytywne podejście do pracy.

Organizator zapewnia:

- szkolenie i materiały informacyjne,

- udział w budowaniu marki jednej z największych imprez biegowych w Polsce,

- zdobycie doświadczenia w organizacji imprezy biegowej,

- koszulkę festiwalową,

- wynagrodzenie w systemie premiowym,

- zwrot kosztów podróży,

- szansę zatrudnienia przy Festiwalu, który odbędzie się w Krynicy-Zdrój w dniach 9-11.09.2016 r.

Wyniki rekrutacji, plan promocji oraz plan szkoleń zostanie przekazany wybranym osobom.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Festiwal Biegów,  ul. Solec 85, 00-382 Warszawa.

Montag, den 26. Oktober 2015 um 11:47 Uhr Zuletzt aktualisiert am Montag, den 26. Oktober 2015 um 12:18 Uhr Geschrieben von: Bernardyna Darecka