Stanowisko: Networking Specialist
Miejsce pracy: Wrocław/Ostrawa
Firma: Cyclad Sp. z o.o, ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
 Praca w zespole ekspertów sieciowych
 Zarządzanie opartą o VPN globalną oraz lokalną siecią
 Zarządzanie infrastrukturą WLAN
 Odpowiedzialność za bezpieczeństwo sieciowe
 Zarządzanie systemem VoIP opartym o Alcatel
 Zarządzanie platformami komunikacyjnymi opartymi na produktach Microsoft oraz Polycom
 Poszukiwanie obszarów do rozwoju, wprowadzanie ulepszeń

Wymagania:
 Doświadczenie w pracy z technologiami sieciowymi (routing, switching, protokoły LAN/WAN/WLAN)
 Doświadczenie w zarządzaniu VPN
 Doświadczenie we wdrażaniu WLAN (najlepiej w środowisku przemysłowym oraz/lub biurowym)
 Umiejętność monitorowania sieci
 Dobra znajomość PKI
 Umiejętność pracy z zaporami sieciowymi
 Doświadczenie w pracy z systemem VoIP w oparciu o produkty Cisco/Alcatel będzie atutem
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
 Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
 Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności technicznych oraz językowych
 Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, darmowe lunche)
 Dogodną pod kątem dojazdu lokalizację

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Mittwoch, den 11. März 2015 um 12:20 Uhr Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 11. März 2015 um 13:19 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz