Stanowisko: Software Tester
Miejsce pracy: Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań
Firma: Cyclad Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Aktualnie dla naszego klienta specjalizującego się w dostarczaniu próbek i testów technologii diagnostyki molekularnej oraz w badaniach naukowych i farmaceutycznych poszukujemy osoby na stanowisko Software Tester.

Opis stanowiska:
 Praca w międzynarodowym i zróżnicowanym zespole w celu poprawy wydajności w procesach
 Konfiguracja środowiska testowego
 Tworzenie kompleksowych i kompletnych skryptów testowych opartych na dostępnej dokumentacji
 Analiza technicznych aspektów wymogów w celu wsparcia działań z zakresu Software QA

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe
 2 lata doświadczenia na stanowisku Software Quality Assurance
 Doświadczenie w projektowaniu testów automatycznych
 Praktyczna znajomość narzędzi do testowania automatycznego
 Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz narzędziami do sprawdzania błędów
 Znajomość języków skryptowych/programowania (Perl, Python, Shell, Bash)
 Znajomość SQL i baz danych
 Doświadczenie w pracy w środowisku agile mile widziane
 Znajomość SAP lub innego systemu ERP mile widziana
 Doświadczenie z Continuous Integration / Continuous Deployment mile widziane
 Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
 Umiejętność dotrzymywania terminów

Oferujemy:
 Stabilną, ciekawą i kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze
 Kontakt z najnowszymi technologiami
 Możliwości rozwoju zawodowego

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Mittwoch, den 11. März 2015 um 12:43 Uhr Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 11. März 2015 um 14:14 Uhr Geschrieben von: Anna Bogusz