Firma Preply poszukuje odpowiedzialnej i skutecznej osoby z umiejętnościami technicznymi

na stanowisko Menedżer polskiego rynku.

Oferta pracy Nr: 01/06/2015z

Preply.com- jest międzynarodową platformą storzoną dla wyszukiwania korepetytorów w konkretnych miastach oraz online.

Wymagania:

  • język polski jako ojczysty, angielski- poziom zaawansowany (B1-B2)
  • umiejętności techniczne, zwłaszcza dotyczące pracy z e-mailami
  • gotowość do pracy w startapie i zdolność do szybkiego uczenia się
  • wysoka kultura osobista oraz dyscyplina
  • gotowość do tymczasowego zamieszkania w innym kraju Unii Europejskiej lub USA

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i współpraca z korepetytorami w Polsce
  • nawiązywanie partnerskich relacji z polskimi firmami lub blogerami
  • współpraca z innymi pracownikami Preply dla Polskiego rynku

Warunki pracy:

  • płaca kształtuje się co miesiąc z tendencją zwiększenia
  • ewentualny udział w firmie
  • praca na odległości
  • osobno ustalane będą warunki płatnego stażu dla studentów- w Kijowie (Ukraina)
  • ilość miejsc:1

Sposób aplikowania:

  • List motywacyjny zwiększa szansę
  • szczegóły można znaleźć na stronie: http://preply.com/pl    lub    http://preply.com/pl/job

W CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08. 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Wednesday, 17 June 2015 08:55 Last Updated on Wednesday, 17 June 2015 13:30