Oferta pracy nr 02/03/2021

Stanowisko: Projektant lub Asystent Projektanta branży drogowej

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : ZDI Spółka z o.o.

Adres firmy: ul. Jana Kiepury 6, 22-400 Zamość

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Patrycja Pastuszak

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail, telefon, fax.

Telefon: 84 639 20 53/84 639 80 87

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska, ul. Piłsudskiego

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o prace

Proponowane wynagrodzenie brutto : wyższe od minimalnego w zależności od doświadczenia

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków :

  • wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji-programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • weryfikacja dokumentacji kontraktowej
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • koordynowanie projektów
  • terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu
  • wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wymaganej od osoby zajmującej się obsługą inwestycji i niepodejmowaniu działań na niekorzyść Pracodawcy.
  • KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia : wykształcenie wyższe techniczne
min. budownictwo w zakresie dróg, uprawnienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej drogowej, mile widziane uprawnienia do kierowania samochodem osobowym – prawo jazdy kat. B

Dodatkowe predyspozycje: pracy w grupie, dobrej organizacji czasu pracy

Wymagany staż pracy: doświadczenia w pracy na stanowisku Asystenta Projektanta lub Projektanta

Uwagi:-

środa, 10 marca 2021 10:29 Poprawiony: środa, 10 marca 2021 12:01 Wpisany przez Anna Siedlecka