Oferta pracy nr 02/2022

Stanowisko:Automatyk

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : KRYNICA VITAMIN S.A

Adres firmy: 03-606 Warszawa, ul. Matyldy 35

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Klaudia Barczuk

Oczekiwana forma kontaktu: tel/e-mail

Telefon: 887-807-001

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Dziadkowskie Folwark 6, 08-206 Huszlew

Liczba oferowanych miejsc pracy: 3

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac konserwatorskich i naprawczych maszyn, urządzeń i systemów automatyki
  • Udział i realizacja prac rozwojowych w zakresie utrzymania ruchu
  • Prowadzenie zgodnie z ustalonym harmonogramem kalibracji i synchronizacji rejestratorów oraz czujników w procesie pasteryzacji (prowadzenie zapisów w tym zakresie)
  • Utrzymanie dokumentacji technicznej, prowadzenie dokumentacji przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Udział we wdrażaniu projektów usprawnień technologicznych
  • Praca w systemie zmianowym

Uwagi: -

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie i sumienność
  • Znajomość zagadnień automatyki i elektryki
  • Kreatywność, samodzielność i konsekwencja w realizacji zadań
  • Książeczka SANEPID – mile widziana

Dodatkowe predyspozycje:-

Wymagany staż pracy: -

Uwagi: To będziemy mogli Tobie zaoferować:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Krynica Vitamin S.A. w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności oraz system premiowy rozliczany w cyklu miesięcznym
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość wykupienia płatnego rozszerzenia dla członków rodziny
  • Możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych w celu uzyskania dodatkowych nagród finansowych
  • Płatne ubezpieczenie grupowe na życie
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy

środa, 05 stycznia 2022 13:35 Poprawiony: wtorek, 18 stycznia 2022 13:45 Wpisany przez Anna Siedlecka