Oferta pracy (nr ref.: 1/2/2014)
Miejsce pracy: PPUH Rapid/Biała Podlaska

Rodzaj umowy:  umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: pół etatu, etat

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Pracodawca: PPUH RAPID

www.rapid.org.pl

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wizji lokalnych i obmiarów w terenie
  • sporządzanie projektów
  • pomoc Inżynierowi Kontraktu w prowadzeniu budowy
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów:

  • wykształcenie techniczne (Budownictwo, Inżynieria środowiska) na poziomie min. licencjata
  • umiejętność wykonywania obmiarów i projektów
  • zaangażowanie i chęć rozwoju

Firma oferuje:

  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającej sie firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczny czas pracy
  • szanse rozwoju zawodowego i zatrudnienia

piątek, 07 lutego 2014 15:17 Poprawiony: niedziela, 16 lutego 2014 21:27 Wpisany przez Anna Bogusz