Oferta pracy (nr ref. 2/2/2014)
Miejsce pracy: PPUH Rapid/Biała Podlaska

 Rodzaj umowy:  umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: pół etatu, etat

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Pracodawca: PPUH RAPID

Termin realizacji oferty: 19.02.2014 - 05.03.2014

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wizji lokalnych i obmiarów w terenie
  • sporządzanie projektów
  • pomoc Inżynierowi Kontraktu w prowadzeniu budowy
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów:

  • wykształcenie techniczne (Inżynieria środowiska) na poziomie min. licencjata
  • umiejętność wykonywania obmiarów i projektów
  • zaangażowanie i chęć rozwoju

z dopiskiem: Inżynier Praktykant

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu:

Karolina Laszuk
www.rapid.org.pl

czwartek, 20 lutego 2014 13:37 Poprawiony: piątek, 21 lutego 2014 08:14 Wpisany przez Anna Bogusz