Oferta pracy Nr 5/3/2014

Miejsce pracy: Centrum Wsparcia Powypadkowego MEDYK/ Biała Podlaska

Centrum Wsparcia Powypadkowego MEDYK w Białej Podlaskiej poszukuje pracownika na stanowisko: Konsultant telefoniczny

Opis stanowiska: umawianie spotkań z klientem

Wymagania:

  1. ukończone 18 lat
  2. znajomość obsługi komputera
  3. dużo pozytywnej energii do pracy

Firma oferuje:

  1. własne godziny pracy dla konsultanta
  2. umowa o pracę po okresie próbnym
  3. wysokie wynagrodzenie
  4. szkolenie przygotowujące

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 kwietnia 2014 r. (termin został przedłużony)

WAŻNE!

Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, proszone są o jej pobranie ze strony http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie, podpisanie i dostarczenie do SPSiBK (pok. 367R)
lub przesłanie jej drogą elektroniczą. Wypełnienie ankiety jest warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacji.

czwartek, 27 marca 2014 09:10 Poprawiony: poniedziałek, 14 kwietnia 2014 09:51 Wpisany przez Anna Bogusz