Oferta pracy nr 5/5/2014

Stanowisko: Asystent Posła na Sejm RP w Biurze Poselskim Posła Stanisława Żmijana

Miejsce: Biała Podlaska

Biuro Poselskie Posła Stanisława Żmijana w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wolności 2, poszukuje pracownika na stanowisku Asystenta Posła na Sejm RP.

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Zakres obowiązków: obsługa biura poselskiego

Wymagane wykształcenie: minimum średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość zagadnień zawiązanych z wykonywaniem mandatu poselskiego
  • znajomość funkcjonowania administracji parlamentarnej, rządowej, samorządowej
  • znajomość lokalnej sytuacji społeczno-poitycznej w powiecie bialskim, radzyńskim, parczewskim oraz m. Biała Podlaska
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu księgowości oraz kadr i płac
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i dokładność
  • dyspozycyjność
  • empatia

Dodatkowe predyspozycje:

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych
  • obsługa programów graficznych
  • kursy i szkolenia w zakresie przydatnym do pracy biurowej
  • znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury i transportu oraz rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich

piątek, 16 maja 2014 13:30 Poprawiony: wtorek, 20 maja 2014 07:40 Wpisany przez Anna Bogusz