Hotel_Polonia_logoOferta pracy: 4/02/2015
         Stanowisko: Recepcjonista-barman
         Miejsce pracy: Hotel Polonia w Grabanowie

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: do ustalenia

Proponowane wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie rezerwacji (booking, e-mail, tel.)
  • meldowanie gości
  • rozliczanie (FV i paragony)
  • obsługa baru (napoje ciepłe, zimne, alkohole)
  • obsługa urządzeń biurowych (komputer, telefon, fax)

Oferujemy:

  • pracę z młodą załogą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w 3*** hotelu
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Kandydat: studentka zaoczna

Wiek: bez znaczenia

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: znajomość języka rosyjskiego

Dodatkowe predyspozycje:

  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy

Wymagany staż pracy: nie dotyczy

Uwagi: doświadczenie w pracy na recepcji, znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem

Dane firmy:

W. Pawluczuk, K. Dobrowolski "POLONIA" Sp. j.
Grabanów 49D
21-500 Biała Podlaska
www.hotelpoloniabp.pl

poniedziałek, 16 lutego 2015 15:07 Poprawiony: czwartek, 05 marca 2015 10:29 Wpisany przez Anna Bogusz