Stanowisko:Infrastructure Support Analyst
Miejsce pracy: Katowice/Kraków
Firma: Cyclad Sp z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
 Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową
 Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT klienta
 Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
 Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami
 Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT

Wymagania:
 Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
 Mile widziane doświadczenie w pracy z AIX, VMware, Windows Server 2003
 Podstawowa znajomość baz danych
 Dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego
 Chęć rozwoju w obszarze IT

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Pakiet świadczeń dodatkowych
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży IT

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

środa, 11 marca 2015 12:16 Poprawiony: środa, 11 marca 2015 13:19 Wpisany przez Anna Bogusz