Oferta pracy Nr 1/07/2015
Stanowisko: fakturzysta
Miejsce pracy: Petrodom Venna Sp. z o.o. Sp. K. w Białej Podlaskiej

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: zlecenie

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie dokumentów
  • wystawianie faktur VAT
  • wysyłanie drogą mailową oraz pocztą wystawionych faktur
  • odbieranie faktur zakupowych
  • sporządzanie zestawień

Wiek kandydata:
22-30 lat

Wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • samodyscyplina
  • punktualność
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętnośc pracy pod presją czasu
  • pełna obsługa pakietu Microsoft Office

Dodatkowe predyspozycje: dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programie Subiekt GT

Wymagany staż pracy: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych

Dodatkowe informacje dostępne pod nr tel. 083 344 44 07/ 083 342 65 38

Dane firmy:

Petrodom Venna Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Sidorska 61
21-500 Biała Podlaska
www. petrodom.pl

czwartek, 09 lipca 2015 13:12 Poprawiony: piątek, 10 lipca 2015 11:04 Wpisany przez Anna Bogusz