Oferta pracy Nr: 05/01/2016

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Wymagania:

  • wykształcenie min. licencjackie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka nad stałymi klientami
  • czynny udział w rozwoju firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • wynagrodzenie 1500zł netto

TAU INTERNET

ul. Jatkowa 7

21-500 Biała Podlaska

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Elżbieta Gierchard

CV prosimy o przesłanie drogą mailową wraz ze  zgodą na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)"

do dnia 01.04.2016r.

poniedziałek, 25 stycznia 2016 11:14 Poprawiony: poniedziałek, 25 stycznia 2016 11:39