pwc

PWC POLSKA SP. Z O.O.  ZATRUDNIA
PŁATNE PRAKTYKI W ZESPOLE RISK ASSURANCE
NA STAŻ NIEWYKWALIFIKOWANY

Numer Referencyjny : 1777BR-8031113
Rodzaj umowy : Staż
Lokalizacja : Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań
Poziom wykształcenia : Dyplom (studia dwuletnie)
Doświadczenie zawodowe : < 6 miesięcy

OPIS STANOWISKA:
Wymagania:
*wykształcenie wyższe (preferowane: kierunek informatyczny lub ekonomiczny z elementami informatyki) lub 3-5 rok studiów, *zainteresowanie lub doświadczenie w obszarze audytu i oceny ryzyka IT lub doświadczenie w usługach doradczych związanych z IT/ bezpieczeństwem informacji,
*bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
*zdolność kreatywnego i logicznego myślenia,
*dobra organizacja pracy i efektywność,
*wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne,
*dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy dużych zbiorów danych, a także znajomość podstaw finansów / rachunkowości oraz zagadnień związanych z audytem wewnętrznym.
Zakres odpowiedzialności:
*wsparcie zespołu w przeglądach systemów informatycznych, procedur i praktyk stosowanych w działach informatycznych badanych firm oraz ocena ich zgodności z dobrymi praktykami,
*ocena bezpiecze ństwa informacji oraz systemów informatycznych,
*testowanie kontroli w procesach biznesowych i procesach IT,
*analiza rozdziału ról i obowiązków w systemach informatycznych,
*wsparcie w przeglądach przed- i powdrożeniowych systemów IT.
Oferujemy:
*możliwość zdobycia doświadczenia oraz w dalszej perspektywie - rozwoju w jednej z wiodących firm audytorskich i doradczych na świecie,
*możliwość udziału w prestiżowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,
*dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych w praktyce rozwiązań,
*przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i wspierającym się zespole,
*możliwość rozwoju umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem oraz zdobywania doświadczenia w zakresie przeglądu i oceny procesów biznesowych,
*szansę współpracy oraz nauki od najlepszych specjalistów w branży.

Aby zaaplikować wejdź na stronę: http://pwc-poland.contactrh.com/jobs/6317/8031113

czwartek, 13 listopada 2014 08:56 Poprawiony: piątek, 14 listopada 2014 08:52